

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 13 |
| Pitch | 5.08mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBW 2.5/13-STF-5.08 |
| Contact Material | Tin |
ESW-105-23-T-S
SFMC-112-01-L-D
SSW-128-02-S-D-RA
613004216921
1MM-R-D25-VS-00-F-TRP
SSM-116-L-SV-BE
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00