

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 17 |
| Pitch | 5.08mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBR 2.5/17-ST-5.08 |
| Contact Material | Tin |
QSE-040-01-L-D-A
FC1-05-02-T-WT
TLE-117-01-G-DV-A
FLHS3P008A0
SLW-116-01-T-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00