

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 80 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.8mm |
| Type | Female Connector |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 1.7A |
| Voltage Rating | 500 V |
| Series | FP 0.8/ 80-FV-SH |
| Contact Material | Copper |
LPAF-40-03.0-L-08-2-K-TR
HDASE102YD-000LF
CLM-120-02-L-D-K-TR-1
SSQ-120-23-G-D
144663 / 144663-E
SLW-107-01-G-D
FLHR3P008C0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00