

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 16 |
| Pitch | 3.81mm |
| Type | Base Strip |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 320 V |
| Series | MCDV 1.5/16-G1-3.81 |
| Contact Material | Tin |
QSH-030-01-C-D-A-K-TR
SSA-132-W-T
213274-1003
SFM-130-02-S-D-A
SSQ-125-01-G-D
CLP-126-02-L-D
ESW-103-12-G-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00