

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 15 |
| Pitch | 5.08mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBW 2.5/15-STF-5.08 |
| Contact Material | Tin |
AW 127-20/Z-HP
CLT-107-02-F-D-A
61002421821
M80-5411242
BCS-150-L-S-TE
ESQ-106-23-G-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00