

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 16 |
| Pitch | 5.08mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBR 2.5/16-STF-5.08 |
| Contact Material | Tin |
M80-8501645
SSQ-108-04-T-S
BCS-105-L-D-TE
SSW-119-01-T-S
M300-FV3104500
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00