

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 18 |
| Pitch | 5mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBW 2.5/18-ST |
| Contact Material | Tin |
UMPT-02-01.5-G-VT-SM-WT
CLT-105-02-L-D-A
MMS-103-02-L-DV
ESQ-110-12-S-D
CLM-110-02-F-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00