

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 17 |
| Pitch | 5mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBW 2.5/17-ST |
| Contact Material | Tin |
CLT-104-02-L-D
354073 / 354073-E
61301225721
SMM-112-02-S-S
SSQ-126-03-G-S
SSW-108-02-F-D-RA
SFM-120-02-S-D-A-P-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00