

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 15 |
| Pitch | 5.08mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBR 2.5/15-STF-5.08 |
| Contact Material | Tin |
CLP-106-02-F-D-TR
SS4-10-3.00-L-D-K-TR
SSQ-111-01-G-D
SSW-119-01-T-S
SQT-113-01-F-D-RA
G88MP241028CREU
613024243121
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00