

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 15 |
| Pitch | 5mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBR 2.5/15-STF |
| Contact Material | Tin |
SS-107-T-2-N
SSQ-108-03-L-S
SSQ-109-03-G-D
SSA-116-S-T
FLHR2P008C0
SSW-112-01-F-D
ESQT-120-02-L-D-750
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00