

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 16 |
| Pitch | 5.08mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBW 2.5/16-STF-5.08 |
| Contact Material | Tin |
SS-106-T-2-N
SQW-120-01-F-D-VS
SSQ-135-03-T-D
BCS-116-L-S-TE
MMS-110-02-L-DV
SFM-120-02-S-D-A
ESQ-108-44-G-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00