

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Pitch | 5.08mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBR 2.5/12-STF-5.08 EX |
| Contact Material | Tin |
SSW-106-22-F-D-VS
SSW-107-02-G-D
613034243121
CLT-105-02-L-D-BE
SSA-124-S-G
ESQ-110-44-G-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00