

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 6.35mm |
| Type | Wire to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Connector System | Wire to Board |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 36.0A |
| Voltage Rating | 600.0 V |
| Series | Universal MATE-N-LOK |
| Contact Plating | Silver |
| Contact Material | Copper Alloy |
503154-1090
HCSD-13-01-N
CLP-103-02-F-D
SLW-106-01-T-S
SSQ-120-04-T-D
CLT-104-02-F-D-A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00