

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 60 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 500 V |
| Series | AMPMODU System 50 |
| Contact Material | Bronze |
CLP-110-02-G-D-BE
SSQ-124-01-S-D
CLP-105-02-F-DH-TR
61082-101400LF
SSM-103-S-SV
SL-102-G-12
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00