

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 68 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Female Connector |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 1.4A |
| Voltage Rating | 500 V |
| Series | FP 1.27/ 68-FH |
| Contact Material | Copper |
SSQ-123-03-G-D
SSM-108-L-SV
BCS-107-L-D-HE-1
SSW-136-01-F-D
SSQ-103-01-T-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00