

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Pitch | 5mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBW 2.5/19-ST |
| Contact Material | Tin |
61303221821
SSM-120-L-DV-LC-M-TR
ESQ-102-33-G-S
SFM-115-02-S-D-A-K-TR
SFM-110-02-SM-D-A-K-TR
SSQ-111-01-G-D
CLP-105-02-L-D-BE
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00