

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Pitch | 5.08mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBR 2.5/19-ST-5.08 |
| Contact Material | Tin |
CLP-106-02-L-D-K-TR
SLW-112-01-G-S
62202021821
SSQ-110-23-L-D
SSW-115-01-F-S
TLE-104-01-G-DV-A
503154-1090
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00