

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Pitch | 5.08mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBW 2.5/19-ST-5.08 |
| Contact Material | Tin |
853-87-008-10-001101
ESQ-120-13-L-D
IPS1-111-01-S-D
8925E-068-179-F
A3C-32DA-2DSA(71)
FHP-08-01-T-S
CLT-104-02-F-D-A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00