

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 17 |
| Pitch | 5mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBW 2.5/17-STF |
| Contact Material | Tin |
SLW-106-01-G-S
QFS-026-04.25-L-D-RF1
M83-LFC1F2N60-0000-000
FSI-120-03-G-D-M-AB-K-TR
ESQ-120-14-G-S
FLHT6P008C0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00