

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 17 |
| Pitch | 5mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBR 2.5/17-STF |
| Contact Material | Tin |
MHDAS2F008YDE10
SFM-115-02-S-D-LC
FLHR6P008A0
ESQ-104-13-G-D
SSQ-107-03-G-S
TX24-50R-6ST-H1E
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00