

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 17 |
| Pitch | 5.08mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBR 2.5/17-STF-5.08 |
| Contact Material | Tin |
QFS-026-04.25-L-D-RF1
234198 / 234198-E
1MM-R-D20-VS-00-H-TRP
CLT-104-02-F-D-A
BCS-107-L-D-TE
10162582-1134141LF
G88MP161020CREU
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00