

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Pitch | 5.08mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBW 2.5/20-ST-5.08 |
| Contact Material | Tin |
HLE-104-02-L-DV
IPBS-115-01-T-D-GP
SLM-112-01-G-S
M80-4611605
610016243021
CLT-102-02-F-D-TR
M80-5000842
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00