

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Number of Rows | 3 |
| Pitch | 5mm |
| Type | Power |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 14A |
| Voltage Rating | 600 V ac/dc |
| Series | Metrimate |
| Contact Material | Bronze |
SSQ-112-02-G-D
ESQ-120-23-L-D
SSQ-104-02-G-S-RA
ESQ-106-14-G-D
833-87-016-10-001101
ESQ-102-12-G-D
M52-5001045
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00