

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 68 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.6mm |
| Type | Wire to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 1.5A |
| Voltage Rating | 30 V |
| Series | CHAMP |
| Contact Material | Bronze |
SSW-105-01-G-D
SSA-120-W-T
M50-3002545
FLHS3P008C0
DF40C-70DS-0.4V(58)
SFM-105-02-L-D-A-K-TR
SSQ-107-03-G-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00