

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 38 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.64 mm, 24.003mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 11.5A |
| Voltage Rating | 1 V |
| Contact Material | Copper |
| Contact Plating | Gold, Tin |
216700-0209
SSW-108-22-F-D-VS
SSA-130-W-G
ESQ-123-14-T-D
SSQ-106-04-F-S
SMH-104-02-G-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00