

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 68 |
| Pitch | 1.6mm |
| Type | Wire to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 30 V |
| Series | CHAMP |
| Contact Material | Bronze |
QSH-060-01-F-D-A-TR
CES-135-01-T-D
A3C-50DA-2DSC(71)
ESQ-102-14-G-D
CLT-115-01-L-D
ERF5-020-05.0-L-DV-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00