

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Pitch | 5mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBR 2.5/20-ST |
| Contact Material | Tin |
ESQ-114-14-G-D
FOLC-120-04-S-Q-LC
SSW-106-02-F-S-RA
SQT-108-01-L-S
SSQ-150-03-G-S
MMS-104-02-L-DV
FX6-40S-0.8SV2(71)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00