

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 18 |
| Pitch | 5mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBR 2.5/18-STF |
| Contact Material | Tin |
SFM-120-02-S-D-A
SSQ-106-02-G-D
MMS-122-01-L-DV
ESQ-102-23-G-D
SEAF-50-05.0-S-08-2-A-K-TR-1
SIB-132-R900-95
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00