

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Pitch | 5.08mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBW 2.5/19-STF-5.08 |
| Contact Material | Tin |
SSQ-114-01-G-S
FLE-105-01-G-DV-K-TR
M80-4605042
SSQ-103-01-F-D
CLP-102-02-F-D-TR
10164228-1001A1RLF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00