

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 18 |
| Pitch | 5.08mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBW 2.5/18-STF-5.08 |
| Contact Material | Tin |
SSW-110-01-G-D
ESQ-108-59-G-D
ESQ-110-23-G-S
SSM-107-L-DV-BE-K-TR
SSA-132-S-T
SIB-120-S083-95
SSM-107-L-DV
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00