

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 18 |
| Pitch | 5mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBW 2.5/18-STF |
| Contact Material | Tin |
CLP-125-02-L-D-A
SSM-105-L-DH-TR
HLE-120-02-F-DV-BE-A
ST4-30-2.50-L-D-P-TR
SSW-117-02-G-D
G88MP161020CREU
SFMC-107-02-S-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00