

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Pitch | 5.08mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBR 2.5/20-STF-5.08 |
| Contact Material | Tin |
M50-3100545
HCSD-10-01-N
SFM-110-02-S-D-A-P-TR-1
658803713080
CLP-110-02-G-D-P-TR
FLE-108-01-G-DV-A
SSQ-108-04-F-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00