

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 80 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Female Connector |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 1.4A |
| Voltage Rating | 500 V |
| Series | FP 1.27/ 80-FH |
| Contact Material | Copper |
M80-4611042
ESQ-105-12-G-S
FCS8-10-01-L-S-A-TR
QSE-020-01-L-D-A-TR
G88MP181020CREU
FLE-108-01-G-DV-A
BSW-103-04-S-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00