

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Pitch | 5.08mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBR 2.5/19-STF-5.08 |
| Contact Material | Tin |
SQT-115-01-L-S
A3C-10DA-2DSC(71)
61002011921
SFMH-105-02-L-D-WT
SSQ-115-02-G-D-RA
364485 / 364485-E
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00