

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 19 |
| Pitch | 5mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBW 2.5/19-STF |
| Contact Material | Tin |
SSQ-112-02-G-S-RA
HLE-108-02-G-DV-A-P-TR
SFM-107-02-L-D-LC
M22-7130442
M80-5131442
G88MP161020CREU
SS-107-T-2-N
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00