

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 2 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 5.08mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 250 V |
| Series | SMS |
| Contact Material | Copper |
SSW-106-22-F-D-VS-K
ESQ-115-12-G-D
SFMC-112-01-L-D
SSM-120-L-SV
BSE-060-01-L-D-A
SSW-115-22-G-D-VS-K-TR
SSW-120-01-F-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00