

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 38 |
| Pitch | 0.64mm |
| Mounting Type | Surface Mount, Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 11.5A |
| Voltage Rating | 30 V |
| Series | MICTOR |
| Contact Material | Copper |
BCS-108-L-S-TE
SSW-116-01-F-S
M22-7140742
M83-LFC1F2N60-0000-000
SSW-118-01-G-S
SSW-124-01-T-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00