

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 12 |
| Number of Rows | 3 |
| Pitch | 5mm |
| Type | Power |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 14A |
| Voltage Rating | 600 V |
| Series | Metrimate |
| Contact Material | Bronze |
61000821821
CLP-106-02-F-D-P-TR
5110-B7A2 PL
LSH-030-01-G-D-A
M300-FV3104500
ERF8-013-05.0-S-DV-L-K-TR
154741 / 154741-E
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00