

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 23 |
| Pitch | 5mm |
| Type | Connector |
| Termination Method | Screw |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 630 V |
| Series | MVSTBW 2.5/23-ST |
| Contact Material | Tin |
CLT-104-02-F-D-BE-K-TR
ESQ-120-33-G-D
SFML-105-01-L-D
M20-7820646
SSW-112-02-G-S
ESQ-113-23-T-D
SEI-110-02-G-S-AB
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00