

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 220 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 500mA |
| Voltage Rating | 50 V |
| Series | Free Height |
| Contact Material | Copper |
62001021821
216700-0209
SSA-125-S-G
MMS-125-01-L-DV
SSQ-108-02-T-S-RA
SQT-110-01-F-D-RA
71609-304ALF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00