

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 48 |
| Number of Rows | 4 |
| Pitch | 3.9mm |
| Type | Receptacle |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Connector System | Board-to-Board |
| Termination Method | Press-Fit |
| Current Rating | 400mA |
| Voltage Rating | 80 V |
| Series | STRADA Whisper |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Bronze |
| Series Number | 2356429 |
61082-043402LF
61002421821
QSH-090-01-F-D-A-K-TR
TX24-60R-6ST-H1E
FLHS6P008A0
621116284621
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00