

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 32 |
| Number of Rows | 4 |
| Pitch | 3.9mm |
| Type | Receptacle |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Connector System | Board-to-Board |
| Termination Method | Press-Fit |
| Current Rating | 400mA |
| Voltage Rating | 80 V |
| Series | STRADA Whisper |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Bronze |
| Series Number | 2356426 |
ESQ-108-12-G-S
MMS-104-01-L-SH
QSE-020-01-F-D-A-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00