

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 38 |
| Pitch | 0.64mm |
| Mounting Type | Surface Mount, Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 11.5A |
| Voltage Rating | 30 V ac |
| Series | MICTOR |
| Contact Material | Copper |
FLE-105-01-G-DV-A-K-TR
M22-7130842
SSW-110-02-T-D
LSH-030-01-G-D-A
SFM-107-02-L-D-LC
SSW-113-02-T-T-RA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00