

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 34 |
| Number of Rows | 5 |
| Pitch | 2 mm, 5mm |
| Type | Connector Assembly |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Press-Fit |
| Current Rating | 372A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | Multi-Beam |
| Contact Plating | Copper Alloy |
| Contact Material | Noble Metal Over Nickel |
FCS8-20-01-L-S-A-TR
CLT-120-01-F-D
ST4-40-2.50-L-D-P-TR
61302411821
61002021821
SSW-107-02-F-D-RA
M20-7822046
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00