

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 440 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 500mA |
| Voltage Rating | 50 V |
| Series | Free Height |
| Contact Material | Copper |
CLP-103-02-L-D-BE
DF11-24DS-2DSA(06)
FLHT4C008A0
ESQ-107-14-G-D
62201421821
ERF8-050-05.0-L-DV-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00