

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 36 |
| Number of Rows | 4 |
| Pitch | 5.08mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 7.5A |
| Voltage Rating | 250 V |
| Series | SMS |
| Contact Material | Copper |
LPAF-40-03.5-S-08-2-K-TR
SQW-140-01-L-D
FX2C-40S-1.27DSA(71)
SSW-106-02-F-S-RA
ESW-120-12-G-D
SLW-105-01-G-D
SSQ-112-02-G-S-RA
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00