

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 72 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 100 V ac |
| Contact Material | Beryllium Copper |
61302211821
CLE-107-01-G-DV
SQT-135-01-L-D
SSM-104-L-DV-P-TR
TLE-107-01-G-DV-A
M20-7880446
ESQ-120-33-T-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00