

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 34 |
| Number of Rows | 5 |
| Pitch | 2 mm, 5mm |
| Type | Connector Assembly |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Press-Fit |
| Current Rating | 372A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | Multi-Beam |
| Contact Plating | Copper Alloy |
| Contact Material | Noble Metal Over Nickel |
FLHM3C008A0
FLHR4P008A0
62102421821
SFM-105-02-L-DH-TR
SQT-135-01-L-D
8925E-030-179-F
8540-4500PL
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00