

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 50 |
| Number of Rows | 3 |
| Pitch | 1.905mm |
| Type | Board To Board |
| Mounting Type | PCB Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.5A |
| Voltage Rating | 750 V |
| Series | HDAS |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Series Number | HDAS |
SFM-105-02-S-D-A-P-TR-1
CLP-110-02-F-D-A
1-2314936-0
M80-8503442
SSQ-112-01-G-S
8520-4500PL
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00