

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 3 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 6.35mm |
| Type | Power |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 15A |
| Voltage Rating | 600 V ac/dc |
| Series | Universal MATE-N-LOK |
| Contact Material | Bronze |
SSM-125-L-DV-LC
SSQ-115-03-T-S
SSW-109-01-G-S
SSM-105-L-SV-P-TR
ERF8-020-07.0-S-DV-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00